W gronie laureatów oraz wyróżnionych w konkursie plastycznym Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania w Starym Sączu pn. “Drewniane Skarby Małopolski” znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Dariusz Przystał, Karol Adamczyk, Karolina Stawiarska i Weronika Stawiarska.
12 grudnia wzięliśmy udział w uroczystym wręczeniu nagród. Gratulujemy!