Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu

Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Starym Sączu świętują 3 Maja!🤍❤️

🤍❤️ Biało - czerwony pochód 🤍❤️

Z dumą, uśmiechem i biało-czerwonymi 🇵🇱 flagami uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystych obchodach Święta Konstytucji 3 Maja w sercu Starego Sącza ❤️🏙️. Barwny pochód 🎈🎺 wyruszył spod kina “Sokół” 🎬, a następnie przeszedł na rynek 🏛️, gdzie wspólnie z mieszkańcami 🇵🇱 uroczyście wciągnięto flagę państwową na maszt 🎏 i z dumą odśpiewano hymn narodowy 🎶💖.
To był piękny dzień pełen patriotyzmu 🇵🇱, radości 😊 i wspólnoty 🤝! Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tej wyjątkowej tradycji 📜✨.
Skip to content