Z dumą, uśmiechem i biało-czerwonymi

flagami uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystych obchodach Święta Konstytucji 3 Maja w sercu Starego Sącza


. Barwny pochód


wyruszył spod kina “Sokół”

, a następnie przeszedł na rynek

, gdzie wspólnie z mieszkańcami

uroczyście wciągnięto flagę państwową na maszt

i z dumą odśpiewano hymn narodowy


.