Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu

🤍❤️Obchody Święta Odzyskania Niepodległości 🤍❤️

🤍❤️Pierwszy raz towarzyszył nam Sztandar Szkoły 🤍❤️

11 listopada 2025r. przedstawiciele naszej szkoły, na czele z Panią dyrektor Agnieszką Weryńską-Kot, wzięli udział w gminnych obchodach Święta Odzyskania Niepodległości 🇵🇱🇵🇱
Była to bardzo podniosła uroczystość, gdyż pierwszy raz towarzyszył nam Sztandar Szkoły.
Obchody rozpoczęły się przemarszem patriotycznym na starosądecki Rynek. Tam odbyło się uroczyste wciągnięcie flagi państwowej na maszt i odśpiewanie hymnu narodowego🇵🇱🇵🇱
Następnie w kościele św. Elżbiety starosądeccy duchowni sprawowali mszę świętą w intencji Ojczyzny. Po zakończeniu nabożeństwa, wraz z naszym pocztem sztandarowym, udaliśmy się na cmentarz, gdzie odbył się apel poległych oraz złożono kwiaty przy pomniku żołnierzy poległych w czasie II wojny światowej🌹🌹
Naszą obecnością w tej uroczystości, oddajemy hołd wszystkim, którzy walczyli o wolność i niepodległość Polski.
“Cześć i chwała bohaterom!”🇵🇱🇵🇱
Skip to content