Fotorelacja 📸
W dniach 6 i 7 czerwca klasa 4 i 5 przebywała na swojej pierwszej dwudniowej wycieczce szkolnej

W pierwszym dniu uczniowie odwiedzili ruiny zamku w Chęcinach
Centrum Nauki Leonardo da Vinci 


Muzeum Stefana Żeromskiego

oraz Manufakturę słodyczy Magia Karmelu gdzie samodzielnie wykonali lizaki





Drugi dzień wycieczki uczniowie zaczęli pobytem w Bałtowskim Kompeksie Turystycznym 












następnie zwiedzili zamek Krzyżtopór oraz spotkali się z Koziołkiem Matołkiem w Pacanowie





Wszyscy może zmęczeni i trochę niewyspani ale szczęśliwi wrócili do Starego Sącza




