Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu

Klasa 4 i 5 na dwudniowej wycieczce 🚌

Fotorelacja 📸

W dniach 6 i 7 czerwca klasa 4 i 5 przebywała na swojej pierwszej dwudniowej wycieczce szkolnej💪🫶
W pierwszym dniu uczniowie odwiedzili ruiny zamku w Chęcinach🏰 Centrum Nauki Leonardo da Vinci 🧩🧲🧭🎲 Muzeum Stefana Żeromskiego🧮🕰📜 oraz Manufakturę słodyczy Magia Karmelu gdzie samodzielnie wykonali lizaki🍭🍭🍭🍬🍬🍬
Drugi dzień wycieczki uczniowie zaczęli pobytem w Bałtowskim Kompeksie Turystycznym 🦬🐄🐐🐏🐿🦉🦕🦖🦑🐚🪸🍟🥩🥤 następnie zwiedzili zamek Krzyżtopór oraz spotkali się z Koziołkiem Matołkiem w Pacanowie🐐🐐🐐🤩🤩🤩
Wszyscy może zmęczeni i trochę niewyspani ale szczęśliwi wrócili do Starego Sącza🥰😊💯🚍🚐
Skip to content