🤍❤️Pierwszy raz towarzyszył nam Sztandar Szkoły 🤍❤️
11 listopada 2025r. przedstawiciele naszej szkoły, na czele z Panią dyrektor Agnieszką Weryńską-Kot, wzięli udział w gminnych obchodach Święta Odzyskania Niepodległości 

Była to bardzo podniosła uroczystość, gdyż pierwszy raz towarzyszył nam Sztandar Szkoły.
Obchody rozpoczęły się przemarszem patriotycznym na starosądecki Rynek. Tam odbyło się uroczyste wciągnięcie flagi państwowej na maszt i odśpiewanie hymnu narodowego

Następnie w kościele św. Elżbiety starosądeccy duchowni sprawowali mszę świętą w intencji Ojczyzny. Po zakończeniu nabożeństwa, wraz z naszym pocztem sztandarowym, udaliśmy się na cmentarz, gdzie odbył się apel poległych oraz złożono kwiaty przy pomniku żołnierzy poległych w czasie II wojny światowej

Naszą obecnością w tej uroczystości, oddajemy hołd wszystkim, którzy walczyli o wolność i niepodległość Polski.
“Cześć i chwała bohaterom!”

