Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu

Bieg Niepodległościowy na starosądeckich błoniach 🤍❤️

Zdobyliśmy 1. i 3 . miejsce 🏆💪🏻👏🏻

🏃🏻‍♀️‍➡️Są takie okazje, które mobilizują biegaczy do tego, by wystartować w zawodach. Niewątpliwie do najpopularniejszych z nich należy 11 listopada, czyli Święto Niepodległości 🇵🇱🇵🇱.
W piątek, 8 listopada, w Starym Sączu już po raz 20. odbył się Bieg Niepodległościowy na starosądeckich błoniach.
Dla wielu uczniów udział w Biegu Niepodległości to obowiązkowy punkt w kalendarzu. Na starcie regularnie melduje się wielu młodych, by w ten sposób uczcić wyjątkowe święto, poczuć siłę wspólnoty czy też zakończyć mocnym akcentem biegowy sezon🏃‍♀️🇵🇱.
🏃🏻‍♂️‍➡️🏃🏻‍♀️Bieg, który miał na celu upamiętnienie historycznego momentu w dziejach naszego kraju, rozpoczął się o poranku, przy chłodnej, mglistej, jesiennej pogodzie, na starcie uczestnicy utworzyli biało-czerwoną flagę🤍❤️.
👏🏻👏🏻Gratulujemy naszym uczniom, którzy wzięli udział w tej pięknej imprezie, zaskoczyli swoją determinacją oraz wolą zwycięstwa i osiągnęli piękne wyniki🥹👏🏻.
Klasy 7-8 chłopcy
1. miejsce – Stanisław Stawiarski
3. miejsce – Jakub Chochorowski
Klasy 7-8 dziewczyny
8. miejsce – Milena Białka
Klasy 4-6 chłopcy
10. miejsce – Julian Białka
Klasy 4-6 dziewczyny
18. miejsce- Janik Lena
W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy 6. miejsce na 10 szkół.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo i chęć uczczenia Święta Niepodległości w duchu sportowej rywalizacji 😉👏🏻
Skip to content