XI Międzyszkolny Przegląd Pieśni Patriotycznych i Niepodległościowych 🤍❤️
Mamy 3. miejsce
Podtrzymanie pamięci historycznej oraz dbanie o dziedzictwo kulturowe to niezbędne elementy budujące w młodym pokoleniu poczucie patriotyzmu. W imię tych wartości, 8 listopada w starosądeckim kinie “Sokół”, wzięliśmy udział w XI Międzyszkolnym Przeglądzie Pieśni Patriotycznych i Niepodległościowych.
Na scenie zaprezentowali się uczniowie szkół podstawowych miasta oraz gminy Stary Sącz. Podczas pierwszej części uroczystości na scenie wystąpili młodsi uczniowie naszej szkoły z klasy pierwszej, którzy z dumą wykonali “Rapsod o pułkowniku Lisie Kuli”. W tej kategorii nie przeprowadzono konkursu, więc można powiedzieć, że wszyscy uczestnicy zajęli pierwsze miejsce!
Ogromne brawa należą się starszym uczniom z klas 4-8, którzy wykonując piękny i wzruszający utwór “Śpiewka 1920”, wyśpiewali trzecie miejsce dla naszej szkoły! Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników!
"Rapsod o pułkowniku Lisie Kuli" w wykonaniu uczniów klasy 1.